opdrachtgever:
Design Museum

Een foto komt pas echt tot zijn recht op het juiste materiaal. Door een afbeelding op de achterzijde van transparant plexiglas te printen, ontstaan diepe kleuren en een strak hoogglans effect. Het materiaal geeft de print extra intensiteit en een luxe uitstraling.

Plexiglas kan zowel aan de voor- als achterzijde worden bedrukt. Door deze techniek ontstaat een subtiele dieptewerking, waardoor beelden nog meer impact krijgen. Dat maakt print op plexiglas bijzonder geschikt voor tentoonstellingen, interieurtoepassingen en hoogwaardige presentaties.

Voor het (toen nog) Stedelijk Museum ’s-Hertogenbosch produceerde Kleefkracht grote foto’s op plexiglas voor de tentoonstelling Raakvlakken. Een project waarin materiaalkeuze en printtechniek samen zorgden voor een krachtig visueel resultaat.

meer weten of een offerte aanvragen?